Hakkımızda

Niçin Biz ?

1 Hızlı ve Pratik çözüm...
2 Temiz ve Güzel işçilik...
3 Güvenlikli ve Tedbirli montaj.

Biz Kimiz ?

Firmamız 2002 yılında kurulmuştur. Bu süre içerisinde sürekli ilerleme ve büyüme kat etmiştir. Müşteri Odaklı olmayı, Müşterisine uygun tasarım ve üretim çözümleri sunmayı amaçlamıştır. Dijital Tanıtım; Dispy ve Bursa Tabela patentli isim markalarının kurucusudur.

Bünyesindeki tasarım grubu ,le müşterisinin özgün kurumsal kimliğinden sapmadan ürün üretmektedir. Her tasarım için sizin onayınıza sunulmadan üretime başlanmaz ve gelen onay maili ile üretime başlanır.

Ürünlerin montaj ve nakliyesi ile satış sonrası bakım, yedek parça temini gibi hizmetler konusunda uzman bir kadro tarafından yürütülmektedir.

Bünyesinden bulunan iç mekan DX5 ve DX7 kafa  2016 model iç mekan eko solvent baskı makinesi , Mutoh Optik okuyuculu 2017 model kesim makinesi ve i512 kafa solvent dijital baskı makinesi 2017 model baskı makinesi ile kaliteli çözümler üretmeye çalışmaktayız.

Bünyesinde bulunan 300x150 kesim tablolu cnc işleme makinası (italyan motor) ,  200x150 cm Pleksi lazer kesim makinesi ile Alüminyumdan saca, Foreks den polikarbona, Pleksi den ahşaba kadar bir çok malzemeyi istenilen şekilde 3 boyutlu olarak kesebilmek de  ve dekupe edebilmektedir.

Bizim ile iletişim kurabilirsiniz.

  • Eyüp KANGAL
    Merhaba, Firmamızda Genel Koordinatörlük görevindeyim, Malzeme ve Sipariş alımları ile…
  • Fatih BAKIRCI
    Merhaba, Firmamızda Grafiker görev alıyorum, Sipariş öncesi tasarım çalışmalarınız ile…
  • Serdar GÜLER
    Firmamızda S.E.O görevindeyim. Kurumsal Müşterilerimize hızlı çözüm hizmeti vermekteyim.